• balíček
  • -10%

Sága Patricka Melrosa

Sága Patricka Melrosa
  • balíček
  • -10%
Tri diely na jeden dych

skladom

29,67 € s DPH 32,97 €
- +
Rok vydania: 2019
Počet strán: 616
Jazyk: Slovenčina
Väzba: mäkká
ISBN: 1010101010101

O knihe

Nerieš to, prvá časť zo série obľúbených románov sa odohráva v zámočku rodiny Melrose, v južnom Francúzsku. Ten za svojimi bránami stráži detstvo päťročného Patrika, ale aj hrozivé tajomstvá jeho rodičov.

Druhá časť príbehu s názvom Zlá správa, pokračuje za oceánom v New Yorku, kam už dospelý hrdina prichádza vyzdvihnúť popol zosnulého otca. V drogovom delíriu tu však nachádza aj nechcené a neriešené spomienky.

Štipka nádeje, nastáva v románovej sérii, keď sa Patrick Mellrose vracia do víru smotánky na veľkolepý večierok, s preliečenou drogovou závislosťou, a o to kontrastnejším videním pretvárky okolo seba.

O autorovi

Edward St. Aubyn

Edward St. Aubyn sa narodil roku 1960 v Londýne. Jeho mimoriadne uznávanú sériu románov o Patrickovi Melrosovi tvoria knihy Nerieš to (Never Mind), Zlá správa (Bad News), Štipka nádeje (Some Hope), Materské mlieko (Mother’s Milk), ktorá bola nominovaná na Man Bookerovu cenu za rok 2006, a Tak konečne (At Last). Päť románov postupne vychádza vo Vydavateľstve Absynt. Okrem toho napísal knihy Clue to the Exit, On the Edge, Lost for Words a Dunbar.

Súvisiace produkty